Jak nosić buty odpowiednie do kształtu ciała?

Czy jesteś kobietą, która chce wyglądać pięknie i stylowo, ale nie jesteś w stanie kupić odpowiedniego obuwia dla siebie? Wiem, że każda kobieta chce wyglądać pięknie i elegancko, ale najczęstszym problemem jest to, że kobiety nie wiedzą, jaki rodzaj butów będzie na nich dobrze wyglądał.

Kobiety zawsze dbają o swój wygląd, ale większość z nich nie zwraca uwagi na swoje obuwie. Noszą buty w zależności od wieku i rozmiaru.

To prawda, że kobiety powinny podążać za swoim zmysłem mody, ale muszą dbać o swoje stopy i nogi.

Noszenie niewłaściwego obuwia może sprawić, że cała sylwetka zmieni się. Jeśli chcesz wyglądać seksownie i szczupło, musisz nosić odpowiednie obuwie.

Oto wskazówki, które pomogą Ci dobrać odpowiednie buty do Twojego typu sylwetki.

Smukłe i długie buty

Jeśli jesteś wysoką i szczupłą dziewczyną, powinnaś nosić długie i wąskie buty. Takie buty nie sprawią, że będziesz wyglądać na niską i ciężką, ale sprawią, że będziesz wyglądać na wysoką i szczupłą.

Jeśli jesteś niską i pyzatą dziewczyną, powinnaś nosić płaskie buty, ponieważ one sprawią, że będziesz wyglądać na wyższą i szczuplejszą.

Nie zaleca się natomiast noszenia butów na obcasie, ponieważ sprawią one, że będziesz wyglądać na wysoką i szczupłą.

Okrągłe i wysokie buty

Jeżeli jesteś dziewczyną o krągłych kształtach, powinnaś nosić buty na wysokim obcasie, ponieważ sprawią one, że Twoje ciało będzie wyglądało pięknie i okrągło.

Ale jeśli jesteś wysoką i szczupłą dziewczyną, powinnaś nosić płaskie buty, ponieważ buty na wysokim obcasie sprawią, że będziesz wyglądać krócej.

Płaski but

Jeśli jesteś pulchną i niską dziewczyną, powinnaś nosić płaskie buty. Takie buty sprawią, że będziesz wyglądać słodko i uroczo.

Jeśli natomiast jesteś szczupłą i wysoką dziewczyną, powinnaś nosić buty na wysokim obcasie. Płaskie buty sprawią, że Twoje ciało będzie wyglądało na krótkie i szerokie.

Wnioski:

Teraz już wiesz, jaki rodzaj butów będzie na Tobie dobrze wyglądał, więc noś buty najlepsze dla Twojego typu ciała. W ten sposób uzyskasz doskonały kształt i wygląd.